13 dakikada %100 şarj eden “Vivo 120W şarj cihazı” duyuruldu!

21 Haziran 2019 0
reklam

13 dakikada %100 şarj eden “Vivo 120W şarj cihazı” duyuruldu!

Vivo adlı teknoloji şirketi telefonları sadece 13 dakikada şarj eden yeni 120W’lık şarj cihazını tanıttı.

Akıllı telefon kullanıcıların en önemli problemlerinden biri de hiç şüphesiz telefonların şarj süreleri. Her ne kadar son zamanlarda piyasaya çıkan akıllı telefonlarda daha büyük kapasiteli bataryalara yer verilse de , telefonların ileri teknoloji özellikleri nedeniyle şarj süreleri pek etkilenmiyor

Çinli teknoloji şirketi Vivo, şarj problemi yaşayan insanlara şarj problemini tamamen ortadan kaldıracak 120W süper hızlı şarj teknolojisini ilk kez açıkladı. 26 Haziran’da Şangay’da başlayacak Mobil Dünya Kongresi’ne katılacak şirket, söz konusu hızlı şarj teknolojisinden daha ayrıntılı bir şekilde bahsedecek.

13 DAKİKADA %100 ŞARJ

Vivo’nun yaptığı açıklamaya göre 120W’lık yeni şarj cihazı 4000mAh’lık batarayayı sadece 13 dk gibi kısa bir sürede tamamen şarj ediyor. Vİvo’nun bu şarj cihazı, daha önce Xİaomi tarafından üretilen 100W’lık şarj cihazını geride bırakarak hızlı şarj konusunda dünyanın bir numarası olacak

Bir önceki yazımız olan Huawei P30 Pro’nun Yeni Modelleri TENAA’da Görüntülendi başlıklı makalemizde Huawei P30 Pro hakkında bilgiler verilmektedir.

1984 doğumlu Ercüment TOMBALAK aslen doktordur. teknolojik gelişmeleri yakından takip etmesi O’nu araştırmaya ve gelişmeleri başkaları ile paylaşmaya itmiştir. Bu sayede teknolojisever.com sitesini kurmuş ve teknolojik gelişmeleri, site ziyaretçileri ile paylaşmaya başlamıştır.

BENZER KONULAR