Galaxy Note 10 kamerası yeni bir dönem başlatabilir

Basına sızmış görsellerde Galaxy Note 10 modelinin tüm detayları ortaya çıkmadı. Kamerası hakkında yeni çekilmiş olduğu tahmin edilen fotoğraflar ortaya çıkan Galaxy Note 10 modelinin kamerasının 5x optik zoom yapabileceği ve kamera devrimi başlatamasa bile serisinde yeni bir çağ başlatacak olduğu kesin.

Güney Koreli teknoloji üreticilerinden birisi olan ve tüm dünyada milyarlarca dolarlık servet sahibi olan Samsung, şirketin bu sene Ağustos ayının son günlerinden önce tanıtılması beklenen Galaxy Note 10 modelinde çok iyi bir kamera kullanarak Note serisinin satışlarını büyük oranda artırmak istiyor.

Galaxy Note 10 tanıtım tarihi

Bugüne kadar cihazlarında kameraya hep önem veren teknoloji üreticisinin son dönemde kamera konusunda rakiplerinin gerisinde kaldığı ve rakiplerini takip etmek zorunda kalsa da bunu geriden gelerek yapmasından dolayı ciddi satış sorunları yaşadığı biliniyor.

Başta Apple olmak üzere Huawei ve diğer markalar ile kamera konusunda yarışan Samsung, Galaxy Note 10 modelinde teknolojik olarak bir devrim yapabilir mi, yoksa yapmayacak mı? Sorusu belirsizliğini koruyor olsa da yakın zamanda bunlara yanıt bulmak yeni Galaxy Note 10 modeli tanıtımı ile mümkün olacak.

İlişkili Yazılar