Samsung Galaxy A70 güncelleme aldı

Samsung Galaxy A50 ve Samsung Galaxy A70 modelleri son dönemin en fazla satan bütçe uyumlu orta-üst düzey modelleri arasında bulunuyor. Her iki cihazında üst modellerde bulunan özellikleri sunuyor olması cebini de düşünen kullanıcıların dikkatini çekiyor. Türkiye’de amiral gemisi modellere oranla %40 daha ucuz fiyatla satılan (ortalama) Samsung Galaxy A50 ve Samsung Galaxy A70 gibi akıllı cep telefonlarının satışlarındaki talep Samsung’u güncelleme vermeye zorluyor.

Samsung Galaxy A50 ve Samsung Galaxy A70 modelinde başta kamera olmak üzere ekrandan parmak izi okumada tüm verilen güncellemelere rağmen sorunlar var. Cihazlar kısa sürede şirket tarafından piyasaya sürüldüğü için birçok farklı sorun ortaya çıktı.

Hindistan’a öncelik veriyor

Samsung Galaxy A70 modeli için ekrandan parmak izi tanıma-okuma ve kamera ile performans iyileştirici olduğu açıklanan 400 mb boyuta yakın olan yeni yazılım-sistem güncellemesinin gelecek aylarda Türkiye ve diğer ülkelerde de Hindistan’daki Samsung Galaxy A50-A70 modeli sahiplerinden alınacak geri dönüşlere göre iyileşmesi bekleniyor. Hindistan’a Samsung tarafından bu seriler için öncelik veriliyor, çünkü en çok bu modellerin Hindistan’da ilgi görmesi bunun sebebi.

İlişkili Yazılar