Galaxy S10 gece modu güncellemesi geldi!

Galaxy S10 serisi için İsviçre’de kamera ve performans iyileştirme güncellemesi yayınladı. Galaxy S10 için İsviçre’ye özel olarak yayınlanan ve gelecek haftalarda ABD dahil Türkiye’nin içerisinde bulunduğu birçok ülke içinde yeni kamera ve performans güncellemesinin yayınlanması bekleniyor.

ABD’de henüz Galaxy S10 modeli sahipleri güncellemeyi alamadıklarını ve yeni güncellemenin ne zaman verileceği konusunda Samsung Güney Kore ve Samsung ABD’den bir basın açıklaması veya tarih açıklaması yapılmadığı açıklamasını yaptılar. ABD’li Galaxy S10 kullanıcıları yeni güncelleme ile kameraya eklenen gece modu özelliğinden faydalanmak için kısa süre bekleyecek.

Performans iyileştirildi

Galaxy S10 modellerine gelen yeni güncelleme ile beraber kullanıcılar her yeni güncellemede diğer modellere de bu güncellemelerin benzerinin geleceğini biliyor. Galaxy S10 modellerinin birbirine yakın özellikler sunması ve birbirlerine yakın fiyat politikası ile satışa sunuluyor olması Güney Koreli teknoloji üreticisi Samsung’un elini hayli güçlendirdi.

Galaxy S10 performans iyileştirmeleri ve kamera iyileştirmelerini kapsayan yeni güncellemenin kısa süre içerisinde Türkiye’de de Galaxy S10 modeli sahiplerine sunulması beklentisi var.

İlişkili Yazılar