Huawei cihaz sahipleri isyanda!

Huawei cihaz satın alarak taksitli olarak ödeme yapan kişiler Huawei cihazların gelecek yeni Android güncellemeleri almayacak olması, uygulama desteğinin kesilmesi nedenlerinden dolayı cihazların Huawei tarafından geri alınmasını istiyor. Fatura tutarı kadar kendilerine geri ödeme yapılması gerektiğini ve Huawei markasının bu kararı ile yeni cihaz satın alanları mağdur etmemesi istenmekte.

Huawei ise bu konuda böyle bir kampanya veya geri alım süreci başlatır ise bunun altından kalkamaz. Tüm kullanıcıların Huawei marka cihazlarını geri iade etme isteği olması nedeniyle böylesine büyük bir yükün altından Pekin destekli marka kalkabileceğini bilse bile ciddi sorunlar ile karşı karşıya kalabilir.

Markanın ciddi problemler ile karşı karşıya olduğu Mayıs 2019’da Huawei modellerini kullanan kullanıcılar Haramidere escort bayan 30 gün ve 14 gün olarak satın aldıkları yere bağlı olarak cayma haklarını kullanıyor ve bunu Twitter’da başkaları ile paylaşıyorlar. Eğer Huawei marka bir cihazı satın aldığınız yere cayma hakkınızı kullanmak isterseniz bu veya bunun dışında hiçbir sebep bile göstermeden yasal hakkınız olduğu için iade etme hakkınızı kullanabilirsiniz.

İlişkili Yazılar