iPod Touch satışta!

iPod Touch Apple Türkiye resmi internet satış sayfasında satışa çıktı. Bir süredir gözlerden uzak olan iPhone 7 işlemcisi ile satışa çıkan iPod Touch modeli 1.599 TL’den başlayan fiyatlarla satın alınabilir. 3 farklı depolama 6 farklı renk seçeneğine sahip olan iPod Touch modelinin telefon ve arama özelliği ise Türkiye sürümünde bulunmuyor.

Türkiye’de 6 farklı renkle satışa sunulan iPod Touch modelinin satış rakamlarının bir dönem çok fazla olsa da cep telefonlarının sayısının artması ile sadece belirli sayıda kişi tarafından satın alınması tahmin ediliyor. iPod Touch satın alacak kişiler cihazdan fotoğraf ve video çekebilir, internete kablosuz olarak giriş yapabilir veya cihazları arasında etkileşim kurabilir.

Cihazın sınırlı özelliklerine rağmen çok yüksek fiyatla satışa sunulmamış olmasından dolayı satın alacak olan kişi sayısının artabilecek olduğu tahmin ediliyor. iPod Touch satın alacak olan kişilerin cihazın medya odaklı bir cihaz olduğunu bilmesi ve cihazın teknik olarak özelliklerinin bu tür işlemler için uygun, yeni oyunları da üst kalitede çalıştırmasa da medium seviyede çalıştıracak olduklarını bilerek satın almaları öneriliyor.

İlişkili Yazılar