Apple katlanabilir cep telefonu üretecek

Apple’ın katlanabilir cep telefonu modellerini yakın zamanda üretmesi mümkün görünüyor. Şirket, teknoloji konusunda diğer rakiplerine fark atacak hiçbir sorunu olmayan ve tamamen katlanabilir bir cep telefonu üretmek konusunda mühendislerinin çalışmalarını başlatmış. Katlanabilir cep telefonu patenti alarak rakiplerine farklar atmaya hazırlanan ve satış rakamları giderek daha iyi seviyeleri gören Apple’ın bu yeni modelleri ile beraber cep telefonu sektörüne de etkisinin yadsınamaz sayıda fazla olabilecek olduğu belirtiliyor.

Markanın cep telefonu üretimi konusunda ciddi bir potansiyeli olduğu, marka değeri konusunda ise güçlü bir marka olmasından dolayı katlanabilir cep telefonları konusunda rakiplerinin elindeki oluşmamış gücü ilk etaptan alabilecek olduğu kesin.

Apple sektörün birincisi olabilir

Katlanabilir akıllı cep telefonu ile beraber sektörün birincisi olabilecek duruma gelebilecek güce sahip olan Apple’ın Samsung ve Huawei tarafından üretilen katlanabilir akıllı cep telefonu modeline oranla daha iyi katlanabilen akıllı cep telefonu üretmesi ve kırılmayan modeller üretmesi yakın gelecekte mümkün görünüyor.

İlişkili Yazılar