Xiaomi Mi 9T görseli yayınlandı!

Xiaomi yeni akıllı telefonlarının tanıtımına büyük bir dev marka olan Huawei’nin aradan çıkmasıyla hız verdi. Marka sürekli olarak gelişen ve büyüyen global değeri ile beraber kullanıcıların daha üst seviyede premium kalite cihazlar kullanması için Xiaomi Mi 9T modelini tanıtacak olduğunu resmi bir görsel sızıntısı ile duyurdu. Xiaomi Mi 9T modelinin diğer Mi modellerine göre çok farklı özellikler sunması ve cihazın teknik özelliklerinin daha iyi olması beklenirken, modelin fiyatının da buna kıyasla daha fazla olması bekleniyor.

Markanın değerinin yükselmesi ve bununla beraber Türkiye dahil tüm ülkelerde satış rakamlarının artması şirketin satış rakamlarına dolaylı yoldan bir etki yaratıyor.

Xiaomi Mi 9T modelinin teknik özelliklerinin nasıl olabileceği konusunda bilgi çağlayan escort Petshop vermeyen marka, cihazın rengini siyah bir görsel olarak sızdırdı. Twitter’dan yapılan paylaşımda Xiaomi Mi 9T modelinin iç donanım parçalarının yine diğer Xiaomi modeline benzer olarak iç bölümünün görülmediği ve bu sefer cihazın iç kısmının daha farklı bir görüntüde olabileceği iddia edildi, cihazın arkası değişken bir renge sahip olacak.

İlişkili Yazılar