Redmi 6 Pro ve Note 5 Pro yeni güncellemeye kavuştu!

Redmi 6 Pro ve Note 5 Pro modelleri bugün yeni güncelleme aldı. Yeni ve bir süredir Redmi 6 Pro ve Note 5 Pro kullanıcıları tarafından merakla beklenen güncelleme Android Pie işletim sistemi güncellemesi iken, arayüz için de güncellemeler yapıldı. Android işletim sisteminin son güncellemesi olarak bilinen Pie, güvenlik açısından birçok farklı yeni düzenleme ve detay içeriyor. Güncellemenin bazı Redmi 6 Pro ve Note 5 Pro modeli kullanıcılarına ulaşması için cihazlarının ayarlarından güncelleme olup olmadığını manuel olarak kontrol etmeleri gerekebilir.

Güncelleme ile beraber Redmi 6 Pro ve Note 5 Pro modellerinin daha hızlı çalışması ve daha güvenilir olarak çalışması öngörülüyor. Marka yeni güncellemeyle arayüzü daha iyi Kadıköy escort ve stabil yapmaya odaklanmış olsa da henüz kesin olarak arayüzde nasıl değişimler yapıldığı bilinmiyor.

Güncellemenin birçok kullanıcı için uzun bir süre aldığı ve güncelleme detaylarının uzun süredir merak edildiği biliniyordu. Yeni güncelleme sayesinde cihazların batarya ve kamera hakkında yaşanan sorunları da tamamen ortadan kalkabilir, güncelleme LTE üzerinden indirilebilir.

İlişkili Yazılar