Xiaomi Mi Band 4 daha büyük ekranla geliyor

Xiaomi Mi Band 3 modelinin beğenilmesinden sonra Çin merkezli teknoloji üreticilerinden Xiaomi Mi Band 4 modelini de üretti. Teknoloji üreticisi yeni modelin daha büyük ekrana sahip olacağı ve NFC desteğine sahip olacağını doğrulamazken basına sızan iddialar cihazın daha büyük ekranlı ve NFC desteğine sahip model olarak satışa sunulacak olduğunu gösteriyor.

Bir süre önce teknolojik gelişmeler doğrultusunda en fazla satan modelleri arasında olan ve giyilebilir akıllı cihazlar arasında adından söz ettiren Xiaomi Mi Band 2 modelinin çok ilgi görmesi teknoloji üreticisinin yeni modeli üretmesine imkan vermişti.

Yeni modelin satış rakamları ne kadar 2. modele göre yine iyi olsa da Xiaomi Mi Band 4 modelinin daha büyük satış rakamlarına erişebilecek özelliklerde olması bekleniyor.

72 dolara satılması beklenen NFC destekli Xiaomi Mi Band 4 modelinin yanısıra NFC desteği olmayan standart modelin 28 ila 43 dolar arasında bir fiyata sahip olması, Türkiye’de 300 TL civarında bir satış fiyatına sahip olması öngörülüyor. Cihazın teknik özellikleri hakkında ise henüz yapılmış bir açıklama bulunmamakta.

İlişkili Yazılar