Galaxy Note 10 rekor hızla şarj edilebilecek!

Galaxy Note 8 modelinde yaşadığı sorunlardan hemen sonra Galaxy Note 9 modelini çıkaran Samsung, yakın zamanda Galaxy Note 10 modelini tanıtmaya hazırlanıyor. Akıllı telefonların satış rakamlarının büyük bir hız ile artıyor olması Galaxy Note 10 modelinde daha yeni özellikler bulunmasını gerektiriyor. Apple’ın modellerine karşı yeni amiral modellerinde daha fazla özelliğe yer vermek zorunda olan Samsung bunu şarj olarak yapacak.

Galaxy Note 10 modeli hakkında iddialar cihazın 45w hızlı şarj desteği ile geleceği ve hızlı şarj sayesinde dakikalar içerisinde şarj olabilecek olduğu iddiasını gösteriyor.

Galaxy Note 10 ne kadar hızlı şarj olacak?

Samsung yeni Galaxy Note 10 modelinde ne kadar güçlü bir bataryaya yer verecek olduğu bilinmiyor olsa da yakın zamanda batarya gücü hakkında çıkacak olan bilgiler cihazın 45w hızlı şarj özelliği ile ne kadar süre içerisinde şarj olacağını gösterecek. Samsung yeni model cihazlarını daha hızlı ve daha güvenilir kablosuz şarj desteği için de sürekli olarak güncellemek isterken, bunu hemen yapmak istemiyor ve her yeni modelde daha güçlü özellikler sunmak istiyor.

İlişkili Yazılar