Huawei ARK OS işletim sistemi beğenilmeyebilir

Huawei kendi yeni oluşturmaya hazırlık yaptığı işletim sistemi olan ARK OS ile ilgili olarak 2020 yılını göstermişti. 2020 yılında Huawei ARK OS adı altında sunulması beklenen yeni işletim sisteminin Çin merkezli şirketin kendisine ait olacağı ve Android işletim sisteminden ayrı özel bir işletim sistemi olacağı iddia edilmişti.

Hiçbir zaman bir Android işletim sistemi gibi başarılı olamayacağına şimdiden yorumlar bulunan Huawei ARK OS ile ilgili olarak bugün yeni detaylar ortaya çıktı. İddialara göre işletim sistemi kendi arayüzünü koruyacak ve Android işletim sisteminde olan mevcut Huawei EMUI arayüzünün benzeri bir arayüz ile sunulacak.

Mevcut Huawei cihazların Huawei ARK OS işletim sistemine sahip olamayacağı, mevcut donanımın bunu desteklese de adana evden eve nakliyat Alanya escort ancak fiziksel olarak teknik destek mağazalarından bununla ilgili destek verilebilecek olduğu konuşuluyor. Huawei yakın zamanda bu konuda işletim sistemi ile ilgili çalışmalarına devam edecek olsa da büyük beklenti içerisine girenlerin yine sonuçta hüsran olabileceklerini bilmesinde fayda var.

Huawei ARK OS işletim sisteminin yeni cihazlar ile tanıtılacağı iddia ediliyor.

İlişkili Yazılar