Nokia daha iyi kamera çekimleri yapmak istiyor

Nokia son yılların en iyi akıllı cep telefonlarını veya cihazlarını üretmiyor. Akıllı telefonlar hakkında birçok firmadan daha geride olsa da Samsung ve diğer markalar ile yarışabilecek potansiyele sahip Nokia modellerini yakın gelecekte görmek belki de gerçek olabilir.

Nokia yakın zamanda bir model tanıtacak mı kesin bir açıklama bulunmuyor. Finlandiya merkezli teknoloji üreticisinin yeni akıllı telefonlarını gece daha iyi kamera çekimleri yapan ve fotoğraf konusunda gece çok daha iyi fotoğraf çekebilen modeller olarak üretmesi bekleniyor.

Samsung ve diğer markaların gece fotoğraf çekimleri konusunda kendisini geçtiğinin farkında olan Nokia bu konuda atacak olduğu yeni üretim kararlarında doğru kararlar verebilirse eski kamera teknolojisi bilgisi sayesinde daha başarılı Nokia markasına sahip akıllı telefonlar üretebilir. Nokia akıllı telefonlara bakış açısı son yıllarda kötü olsa da geçmişte markanın çok iyi potansiyele sahip olduğu hesaba katıldığında gelecekte de çok daha iyi potansiyele sahip olması mümkün olabilir.

Nokia’nın bu konuda gece çekimlerine odaklanıp sabit kalmaması ve farklı özelliklere de odaklanması gerek.

İlişkili Yazılar