Final Fantasy 7 Remake İçin Sevindirici Haber !

Merkezi Japonya’da olan Square Enix, Şu anda oyun dünyasının odağında bulunan E3 2019 etkinliğinin dışında Final Fantasy 7 Remake adına düzenlediği konserde oyunun çıkış tarihini açıklayarak oyuncular için sevindirici haberi verdi.

Oyuncuları Sevindiren Haber!

Daha fragmanı bile yayınlanmayan oyunun çıkış tarihinin net olarak duyurulması bir hayli tuhaf ve aynı zamanda sevindirici oldu. Final Fantasy 7 Remake 3 Mart 2020 tarihinde hayranlarının karşısına çıkacak. Yapılan açıklamalarda paylaşılan diğer bilgilere göre oyunun orijinal sürümünden bazı detaylar da yenilenen sürümde yer alacak. Detaylar hakkında oyunculara çok fazla bilgi aktarılmayan oyun , 2015 yılında duyurulmuş ve sessizliğini yıllarca bozmamıştı.

En son İzmir trv Ayaş escort bayan Mayıs ayında Playstation Play State canlı yayını sırasında gördüğümüz oyun , Square Enix’in E3 2019’daki en büyük silahlarından birisi olacak gibi gözüküyor.

Japon bir oyun firması olan ve merkezi Tokyo’da bulunan Square Enix ismini iki ayrı şirket olan Square Co. ve Enix Co.’dan alarak 1 Nisan 2003 tarihinde birleşti ve Square Enix oluştu. 

Yarın yapılacak Square Enix E3 Basın Toplantısı’nda oyun hakkında detayların öğrenilmesi bekleniyor.

İlişkili Yazılar