Galaxy S11 için ekran altı kamera açıklaması!

Samsung’un Galaxy S10 tanıtımının ardından çok kısa süre geçmesine rağmen gözlerin yavaş yavaş yeni S serisine çevrilmeye başlanmasıyla ufak sızıntılar gelmeye başlandı. Bilinen bilgiler kısıtlı olsa da Galaxy S1 ekran altı kamera bulunması sorusunu cevapladı.

Galaxy S11 ekran altı kamera teknolojisine sahip olacak mı?

Sızıntıların geçtiğimiz günlerde ortaya çıkması sonucunda Galaxy S11 modelinin kendi sistemlerinde “Picasso” kod adıyla listelendiğini ve bu kod adının yeni modelin özellikle tasarım açısından iddiali olabileceğini bizlere işaret ettiğini öğrendik.

Yaklaşan Note 10 modelinde ekran altı kamera teknolojisinin kullanılmayacağı bilinmekteydi peki ya Galaxy S11 için nasıl bir durum olacak ?

Sızıntılarının güvenilirliği ile bilinen Ice Universe , bu durum hakkında bir açıklama yaptı. Ekran altı kamera teknolojisinin olgunlaşmadığını ve ilerleyen birkaç sene içerisinde daha uygun bir kalıpta olacağını belirtti.

Yani Galaxy S11 serisinde de ekran altı kamera  teknolojisinin kullanılmayacağı gibi bir beklenti var. Muhtemelen Galaxy S12 ya da S13 döneminde bu teknolojinin kullanımı mümkün hale gelecek.

İlişkili Yazılar