Doom Eternal ile ilgili beklenen detaylar ortaya çıktı!

Birçok yapımcının oyunlarını duyurduğu E3 2019 etkinliğinde Doom fanları için de beklenen gerçekleşti. Bethesda’nın göz bebeği oyun serisi olan Doom’un yeni oyunu Doom Eternal için de beklenen haber ve detaylar geldi.

22 Kasım 2019 tarihinde bizlerle buluşacak oyun Battlemode adlı yeni bir çok oyunculu modun duyurusunu da yaptı. Tek oyunculu ve çok oyunculu modlarla ilgili yapılan açıklamalardan biri de eski oyunda olduğu kadar olmasa da tek oyunculu modda yine yüzlerce canavarla baş etmeniz gerektiği bildirildi. Bunun yanında en önemli noktalardan birini de “kaynak yönetimi” olarak nitelendirdiler.

Oyunla ilgili birkaç tüyo verecek olursak;

  • Düşmanlarınızı ‘Glory Çubuk escort bayan Kill’ ile öldürdüğünüz zaman canınız tazelenecek.
  • DOOM Eternal Battlemode isimli çok oyunculu moda sahip bir yapısı var
  • Çok oyunculu modda iki şeytana karşı bir adet tam donanımlı ‘Slayer’ın olacak
  • Beş maçta en fazla galip gelen kişi oyunu kazanacak.

Tüm bu detaylardan sonra daha da iştahlandığınızı görür gibiyiz. Standart Sürüm ve Deluxe Sürüm olarak iki ayrı sürüm ile çıkış yapacak. Hal böyle olunca Deluxe sürüm satın alanlara verilen ayrıcalıkları da hemen açıklayalım.

Deluxe Sürüm satın alanlar oyuna ait ilk iki DLC (ek paket) ücretsiz elde edebileceği bir bilet, Demonic Slayer dış görünümü ve klasik silah sesi paketi gibi nesnelere sahip olabilecek.

Ayrıca oyun, PC, Xbox One, PlayStation 4, Nintendo Switch ve Google Stadia üzerinden oynanabilecek. Tüm Doom severlere duyurulur!

İlişkili Yazılar