Apple’a şok edici satın alma iddiası

Uzun zamandır işlemcilerine kendi 5G modemlerini üretmek isteyen Apple, İntel ile halen tartışma içerisinde olmasından dolayı sonuca bağlanamamıştı.Birkaç söylentiye göre Apple, İntel’in Almanya’daki modem birimini satın almayı amaçlıyor!

Apple İntel’in Almanyada bulunan İnfineon birimini satın alabilir!

Daha önce Alman akıllı telefon üreticisi İnfineon ile çalışan Apple, 2011 yılında Qualcomm’a geçtikten sonra çalışmalara ara verdi.Bu sürede İntel İnfineon’u satın aldıktan sonra, çipler İphone 7 plus ve İphone 7 için son kez kullanılmıştı.

Şu sıralarda Apple Almanya’daki İntel’in modem birimi İnfineon için iletişime geçti. Buda demek oluyor ki  Apple, kendi 5G çiplerini üretmeyi planlıyor.Apple İntel’in 5G moden üretiminden vazgeçmesinin ardından temposunu arttırdı.İntel’in CEO’su Robert Swan, İntel’in modem işlerinden vazgeçmesini, “ Apple ve Qualcomm sebebiyle alınan bir karardır”  sözleriyle açıklama getirdi.

Yeni bir mod ile gelen güncellemede, takımlı ölüm maçı ile birlikte oyuncular arkadaşlarıyla takım kurabiliyor. Artık oda kartı ile oyuncular kendi odalarını da açabiliyor. Bunların yanında 4v4 savaşlarına da katılabiliyor.Yeni güncelleme sayesinde BŞN için kontrol ayarları da geliyor. Bu güncelleme ile MVP vitrini de oyuna ekleniyor ve her oyuncunun bir MVP modu olacak.Bilinen haritalardan Vikendi’de oynayan oyuncuların karda ayak izleri ve araçların lastik izleri artık görünür hale geliyor.Özel tırmanma butonuda güncelleme ile birlikte geliyor.

İlişkili Yazılar