Galaxy J7 2017 Android Pie güncellemesi çıktı!

Kullanıcıların sabırsızlıkla beklediği Galaxy J7 2017 Android Pie güncellemesi yayınlandı.Hizmete İspanya’da başlanılan ve J730FXXU4CSF1 sürüm numarası ile mayıs güvenlik yamasına sahip olan güncelleme, Samsung’un diğer Android Pie güncellemelerine olan benzerliği ile One UI kullanıcı arayüzü cihazla buluşuyor.

Geçtiğimiz günlerde yayınlanan Android Pie güncellemesi Galaxy J7 Pro için yayınlanmıştı.Galaxy J7 (2017) ile olan benzerliklerin dikkate alınarak güncellemenin geliştirilmesi düşünülmüştü.Bu sayede satış oranlarında da önemli ölçüde artış görüldü.

One UI 1.1 arayüzü ile ev sahipliğini elinde bulundurması sayesinde Dijital Refah özelliği de kullanıcılarına sunuluyor.Kullanıcların telefonda geçirdiği zamanı kısaltmak için İphone’da bulunan ekran süresi geliştirmesi hedefleniyor.

Ekstra donanım gelişmeleri ile Galaxy J7 özellikleri !

Super AMOLED ekrana sahip olan J7, 5.5 inç büyüklüğünde 1080×1920 piksel çözünürlük sunan telefonun 1.6 Ghz hızında performans sunan, sekiz çekirdekli Exynos 7870 işlemciden ve 3 GB RAM’den güç sağladığını bildirmemizde fayda var.

Yeni özellikleri ile ilgi odağı olan Samsung’un kademeli bir şekilde yayınladığı güncellemenin, ülkemize ulaşması biraz zaman alabilir.

İlişkili Yazılar