iCloud severler için Windows dönemi resmen başladı!

Beklenen oldu, Windows için İCloud dönemine geçildi. Sürekli bir yarış içerisinde olan Apple ile Microsoft, İCloud için Apple ile imzaları attılar.İki dev yazılım firmasının ortak bir çalışma kapsamında belirlenen bu proje sayesinde, daha önce ekilen tohumların yeşermesi sağlandı.

İki yazılım devi Microsoft ve Apple İCloud için kolları sıvadı!

Bu anlaşma ile iki yazılım firmasının’da sorunlarına çözüm olacağı düşünülüyor.

İcloud için kolları sıvayan Microsoft yetkilileri blog sayfasından yaptığı açıklamada, hem apple kullanıcılarının hemde kendi müşterilerinin sahip olduğu hesaplar adına bir kolaylık sağlamak istediklerini dile getirdi. Windows 10 işletim sistemini kullananların ve Apple İCloud kullanan müşterilerin avantajlarını, hem Windows 10’da İzmir escort hemde Apple cihazlarında görmek isteyen iki dev şirket,bu konuda kararlı.

Artık şu an itibariyle “İCloud for Windows” uygulaması Microsoft’un kendi mağazası’nda aktif durumda. Uzun süredir rakip olan ikili, İOS işletim sisteminin avantajlarını belirgin bir şekilde önemsiyor. Teknoloji severlerin mutlu olması için iş birliği yapan ikili, hem Windows 10’da hemde Apple’da, senkronize bir şekilde depolamanın keyfini zirveye ulaştırmak adına çalışıyor.Dijital platform severlerin hayatını kolaylaştırmayı hedefleyen İCloud for Windows uygulaması, Microsoft mağazası’ndan temin edilebiliyor.Birden çok özelliği barındıran depolama ve bilişim servisi, ünlü Microsoft’un OneDrive ortamında var olan On-Demand

İlişkili Yazılar