Google Android Mesajlar Uygulamasında Yeni Özellikleri Test Etmeye Başladı

Google’ın Android işletim sisteminin mesajlar uygulamasında SMS deneyimini daha da iyileştirecek yeni özellikleri test etmeye başladı. İşte Google’ın Android Mesajlar uygulamasında test etmeye başladığı yeni özellikler.

SMS teknolojisinin gelişmesi için çalışmalar yapan Google, SMS teknolojisini daha ileri götürebilmek için Android Mesajlar uygulamasında yeni özellikler test etmeye devam ediyor. Google’ın test etmeye başladığı yeni özellikle birlikte kullanıcıların doğrulanmış kişilerden gelen SMS alabilmelerini ve alınan SMS’leri istedikleri süre içerisinde hatırlatmalarına imkan tanıyor.

Keşfedilen bu özelliklerin Android kullanıcılarına sunulup sunulmayacağı ya da ne zaman sunulacağı şimdilik bilinmiyor. Google’ın Android Mesajlar uygulamasında gerçekleştirilen bu test özelliklerinden olumlu geri dönüşler alındığı takdirde Google’ın yeni Mesajlar uygulaması güncellemesinde bu özellikleri sunması bekleniyor. Google’ın SMS uygulamasını daha ileriye taşımak için neler yapacağını ise önümüzdeki süreçte göreceğiz.

İlişkili Yazılar