Huawei Mate 30 Pro Tasarımı Ortaya Çıktı

Huawei’in önümüzdeki aylarda tanıtacağı yeni Huawei Mate 30 Pro modelinin tasarımı ortaya çıktı. İşte 5G teknolojisini destekleyecek olan Huawei Mate 30 Pro’nun tasarımı ve özellikleri.

Huawei’in Ekim ayında gerçekleştireceği özel bir etkinlikte tanıtmaya hazırlandığı yeni Mate serisi akıllı telefonlarında olacak olan Huawei Mate 30 Pro’nun tasarımı ortaya çıktı. Ortaya çıkan görsellere göre Huawei Mate 30 Pro şıklığı ve sunduğu özellikleriyle ön plana çıkacak.

Huawei yeni akıllı telefon modelinde 5G teknolojisini önemseyecek ve iddialara göre Mate 30 serisinin üst seviye modeli olan Huawei Mate 30 Pro modelinde 5G desteği sunacak. Kirin 985 işlemciden güç alacak olan 5G destekli Huawei Mate Mersin escortlari 30 Pro’nun ayrıca 4.200 mAh gücünde bir bataryası bulunacak. Huawei Mate 30 Pro’nun devasa bataryası 55W hızlı şarjı destekleyecek ve kısa sürede şarj olmuş olacak.

Şimdilik sadece bazı özellikleri ortaya çıkan Huawei Mate 30 Pro, 6.71 inç büyüklüğünde AMOLED ekran üzerinde şekillenecek. Ekranın altından parmak izi sensörü ile birlikte gelecek olan Huawei Mate 30 Pro kamerasıyla da çok konuşulacak. Huawei Mate 30 Pro’nun diğer özelliklerinin önümüzdeki günlerde netleşmesi bekleniyor.

İlişkili Yazılar