Honor 9X Pro Modelinin Özellikleri Ortaya Çıktı!

Huawei’in alt markası olan Honor markasının yeni akıllı telefonu hakkında ilk bilgiler ortaya çıktı. İşte Honor 9X Pro hakkında ortaya çıkan ilk bilgiler.

Uygun fiyatlı akıllı telefon modellerine sahip olan Honor markasının önümüzdeki günlerde tanıtmaya hazırlandığı Honor 9X ve Honor 9X Pro modelleriyle ilgili ilk bilgiler ortaya çıkmaya başladı.

Huawei tarafından üretilen 7 nm üretim sürecine sahip olan Kirin 810 işlemciden güç alacak olan Honor 9X Pro, 6.7 inç büyüklüğünde ekrana sahip olacak. Su damlası çentikli birlikte gelecek olan Honor 9X Pro modelinin ön tarafında 25 megapiksel çözünürlüklü bir kamera bulunacak. Honor 9X Pro modelinin arka tarafında ise 48 megapiksel çözünürlüğündeki kameraya ek olarak 2 megapilsek makro + 2 megapiksel derinlik ve 8 megapiksel ultra geniş açı sunan bir kamera kurulumu bulunacak. 4.000 mAh kapasiteli bir bataryaya sahip olacak olan Honor 9X Pro ayrıca 20W hızlı şarj teknolojisini destekleyecek. Honor 9X Pro kutusundan Android 9 Pie işletim sistemi ile birlikte çıkacak.

Honor markasının en güçlü akıllı telefonu olan Honor 8X modeli kullanıcılar tarafından çok sevinmişti. 6.5 inç büyüklüğünde bir ekrana sahip olan Honor 8X yine Huawei üretimi Kirin 710 işlemciden güç alıyordu.

İlişkili Yazılar