Xiaomi’nin Selfie Odaklı Mi CC9 ve Mi CC9e Hakkında İlk Bilgiler Gelmeye Başladı

Çinli akıllı telefon üreticisi Xiaomi’nin selfie odaklı yeni akıllı telefonları Xiaomi Mi CC9 ve Xiaomi Mi CC9e modellerine dair ilk bilgiler gelmeye başladı.

Ön kamerasıyla ön plana çıkmak için çabalayacak olan Xiaomi’nin yeni akıllı telefonları özellikleriyle de adından söz ettirecek. Diyafram aralığı henüz belli olmayan ancak 32 megapiksel çözünürlüğünde ön kamera ile gelecek olan yeni Xiaomi modellerinin arkasında ise 48 megapiksel çözünürlüğündeki kamera etrafında şekillenen üçlü kamera kurulumu bulunacak.

4.000 mAh kapasiteli yüksek batarya kapasitesi ile birlikte gelecek olan Xiaomi’nin yeni cihazları ayrıca 27W hızlı şarj desteği sunacak. Qulacomm Snapdragon 730 işlemciye sahip olacak olan modellerin 6 GB RAM ve 8 GB RAM ile 128 GB dahili depolama alanı ve 256 GB dahili depolama alanı sunan modelleri olacak.

Xiaomi CC9 modeline dair herhangi bir bilgi henüz ortaya çıkmazken Mi CC9e modelinin 6.3 inç büyüklüğünde HD+ çözünürlük sunan bir ekran ile geleceği konuşuluyor. Xiaomi’nin selfie kamerası odaklı akıllı telefon modeli Xiaomi Mi CC9’un RAM kapasitelerine bağlı olarak 361 dolar, 404 dolar ve 447 dolarlık fiyat etiketleri ile satışa sunulması beklenirken, Mi CC9e modelinin ise 231 dolar fiyat etiketine sahip olması bekleniyor.

İlişkili Yazılar