Call of Duty: Modern Warfare’de battle royale modu!

Call of Duty: Modern Warfare’de battle royale modu!

Yüzbinlerce oyunseverin favori oyunu olan Call of Duty’nin Modern Warfare serisi, 200 kişiden oluşan dev bir battle royale modu ile kullanıcıların beğenisine sunulacak
kayseri escort
Call of Duty’nin şuan piyasadaki en son serisi olan Black Ops 4’te story mode’nun olmaması oyunseverleri hayal kırıklığına uğratsa da yapımcılar piyasaya sürmeye hazırlandıkları Moder Warfare serisi ile büyük bir başarı yakalamayı amaçlıyor. Bir kaç hafta önce tanıtılan Call of Duty: Modern Warfare, Captain Price gibi çok sevilen karakterlerin de geri gelmesine sahne olacak. Aşağıdan oyunun yayınlanan fragmanını izleyebilirsiniz.

BATTLE ROYALE MODU GELECEK

Infinity Ward ve Activision, adlı şirketin yetkilileri tarafından yapılan açıklamada: Call of Duty: Modern Warfare’de tıpkı önceki sürümlerde yer alan battle royale modunun olacağı ve bu sürümdeki haritaların eski sürümdekilere nazaran 3 kat daha büyük olacağı ve aynı anda 200 kişinin birlikte oyun oynanabileceği belirtildi.

Şirket bu yeni modu şimdilik en fazla 150 kişiyle test etmiş olsa da yeni özelliğin ne zaman karşımıza çıkacağı henüz bilinmiyor. Playstation, Xbox ve PC için yayınlanacak Call of Duty Modern Warfare, 25 Ekim 2019’da oyunseverler ile buluşacak.

İlişkili Yazılar