Pokemon Kartlarının En Değerlisi Bulunamıyor!

Pokemon Kartlarının En Değerlisi Bulunamıyor!
1996 yılında piyasaya sürüldüğünden beri tüm dünyada popüleritesi giderek artan Pokemon Kart Oyunu’nun yüz binlerce kullanıcısı mevcut. bedava bonus veren bahis siteleri Kullanıcılar arasında o kadar popüler ki, bazen nadir bulunan kartlar on binlerce dolara alınıp satılabiliyor.

60000$’lık pokemon kartı kayıp!
1999 yılında Super Secret Battle turnuvasının 3.süne hediye edilen ve turnuvaya özel üretilen ve dünyada başka eşinin olmaması özelliğine sahip Trainer No 3 isimli kart geçtiğimiz yıl New York’ta yaşayan bir Pokemon oyuncusu tarafından 60.000 dolar karşılığında sipariş edilmişti. Ancak Ağustos 2018 tarihinden beri sipariş edilen bu kart hala sahibine ulaştırılmış değil. Bu enteresan alışveriş ile ilgili “SMPRATTE” isimli ünlü Youtuber, yapılan bu alışverişte hem alıcıyı hem de satıcıyı çok iyi tanıdığını belirtti ve bu konuyu kurula iletmek ve şikayetlerini dile getirmek için ellerinden geleni yaptıklarını ifade etti.


Yaklaşık 50bin dolar karşılığında sigortalanan bu kartın ya çalındığı ya da kargo aşamasında kayıp olduğu düşünülüyor. Amerikan Posta servisi bu konuyla alakalı henüz hiç bir açıklama yapmış değil. Kartın alıcısı tarafından verilen ilanlarda kartın bulunmasına yardım edebilecek herkese 1000 dolar ödül verileceğini belirtti.

İlişkili Yazılar