Xiaomi Mi A3 Hakkında Her Şey

Çinli akıllı telefon üreticisi Xiaomi’nin kısa bir süre içerisinde tanıtmaya hazırlandığı Xiaomi mi A3 hakkında her şey. 

Xiaomi’nin ülkemizde de satışa sunmaya hazırlandığı Xiaomi Mi A3 modeli ortaya çıktı. Kutusu ortaya çıkan Xiaomi Mi A3 modeli damla çentiğin ve ekran üzerinden parmak izi okuyucusu ile birlikte geliyor İnce çerçevelere sahip olan Xiaomi Mi A3, 3.5 mm kulaklık girişi ile birlikte geliyor. Xiaomi Mi A3 ayrıca Android One platformuna dahil oluyor. Android One ile birlikte saf Android deneyimi sunacak olan Xiaomi Mi A3 modeli Android Q güncellemesi de alacak. Ülkemiz satış fiyatı henüz netleşmeyen Xiaomi Mi A3’ün fiyatının 199 dolar fiyat etiketine sahip olması bekleniyor. 

Xiaomi Mi A3 Özellikleri

Xiaomi Mi A3, 6.08 inç büyüklüğünde Full HD+ AMOLED ekran ile birlikte gelecek. 32 megapiksel çözünürlüğündeki ön kamera, arkasında ise 48 megapiksel + 8 megapiksel + 6 megapiksel çözünürlüğündeki üçlü kamera kurulumu ile birlikte gelecek olan Mi A3 etkileyici bir kamera performansı sunacak. Gücünü Qualcomm Snapdragon 730 işlemciden alacağı düşünülen Mi A3 kutusunda yazana göre Snapdragon 665 işlemciden alacak. 18 W hızlı şarj desteği sunacak olan Mi A3 ayrıca 4.030 mAh kapasiteli bir batarya ile birlikte gelecek. 

İlişkili Yazılar