Samsung Galaxy A Serisi İçin Yeni Güncelleme Yayınladı

Güney Koreli teknoloji devi Samsung sevilen akıllı telefonu serisi Galaxy A için yeni güncelleme yayınladı. İşte yeni güncellemenin detayları. 

Samsung bir yandan Android Q güncellemeleri için çalışmalarına devam ederken bir diğer yandan da Android Pie güncellemelerini akıllı telefonlarına getirmek için çabalıyor. Samsung’un sevilen akıllı telefon serisi olan Galaxy A serisi için yeni güncelleme paketi yayınlandı. 

Samsung’ın orta segment akıllı telefon modelleri arasındaki temsilcisi olan Galaxy A serisi gerek özellikleriyle gerekse tasarımıyla kullanıcılar tarafından çok sevilmişti. Samsung’un iki yıllık telefon serisi olan Galaxy A serisi için yeni güncelleme yayınlandı. 

Samsung Galaxy A Temmuz Güncellemesini Yayınladı

Samsung’un Galaxy A serisi için yayınladığı güncelleme Temmuz ayı güvenlik güncellemelerini içeriyor. Samsung’un bu güncellemeyi alan modelleri ise Galaxy J3 (2017) Galaxy J7 Pro, Galaxy A3 (2017), Galaxy A5 (2017) ve Galaxy A8 (2018) modelleri. 

Yeni güncelleme Android işletim sisteminde bulunan güvenlik açıklarını kapatırken ayrıca Samsung’un Galaxy A serisi akıllı telefonlarında yaşanan bazı sorunları da çözüme kavuşturuyor. Galaxy A serisi için sunulan güncellemenin tüm kullanıcılar tarafından indirilmesi ve kurulması tavsiye ediliyor. 

İlişkili Yazılar