Asus ROG Phone 2 Ortaya Çıktı

Asus’un PUBG Mobile’ın geliştiricisi olan Tencent ile birlikte geliştirdiği Asus ROG Phone 2 modeli ortaya çıktı. İşte Asus ROG Phone 2 modelinin detayları. 

Oyun odaklı aksesuar ve donanım üreticisi Asus, ROG Phone serisi ile birlikte akıllı telefon pazarına giriş yapmıştı. PUBG Mobile oyunun geliştiricisi olan Tencent ile birlikte PUBG Mobile oyunu için özel olarak geliştirilen model ile ilgili ilk detaylar ortaya çıkmaya başladı. 

Asus ve Tencent’in açıklamalarına göre en iyi PUBG Mobile akıllı telefonu olacağı söylenen Asus ROG Phone 2 ile ilgili yeni detaylar ortaya çıktı. Gücünü Qualcomm’un geçtiğimiz gün tanıtılan en güçlü işlemcisi Qualcomm Snapdragon 855 Plus işlemcisinden alacak olan Asus ROG Phone 2 modelinin görselleri ortaya çıktı. Ortaya çıkan görsellerde akıllı telefonunu ön çerçevesi görülürken arka tarafı görülmüyor. Görsellere bakıldığında Asus ROG Phone 2 çentiksiz bir tasarıma sahip ve üst seviye akıllı telefonlara oranda daha kalın çerçeve hatlarına sahip. Asus ROG Phone 2’nin kalın çerçeve ile gelmesi akıllı telefonunun oyun odaklı olması nedeniyle bir anlam ifade etmiyor. 

Asus ROG Phone 2 Lansman Tarihi

23 Temmuz tarihinde tanıtılacak olan Asus ROG Phone 2 modelinin kendisine özel arayüzü ile birlikte gelecek. 120 Hz ekran tazeleme hızına sahip bir ekran ile gelecek olan Asus ROG Phone 2 modeli 12 GB RAM ile desteklenecek. 30W hızlı şarj desteği sunacak olan Asus ROG Phone 2 modeli sahip olacağı Snapdragon 855 Plus işlemcisiyle en güçlü akıllı telefon olacak. Asus ROG Phone 2’nin ülkemizde satışa sunulup sunulmayacağı şimdilik bilinmiyor.

İlişkili Yazılar