Apple iPhone XI ve XI Max Videoda Ortaya Çıktı

Apple’ın önümüzdeki aylarda tanıtacağı yeni iPhone modelleri iPhone XI ve iPhone XI Max modelleri videoda ortaya çıktı. 

Eylül ayında özel bir etkinlikte duyurulacak olan Apple’ın yeni iPhone modelleriyle ilgili yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. iPhone X tasarımına benzer bir tasarıma sahip olacak olan yeni iPhone modellerindeki en büyük değişiklik kamera tarafında olacak. 2019 iPhone modelleri şimdi de bir videoda görüldü.

Ünlü YouTuber MKBHD 2019 iPhone ailesini yayınladığı videoda gösterdi. Videoda yer alan maketlere göre yeni iPhone modelleri bir önceki iPhone X ve iPhone XS Max modellerinin tasarımlarıyla neredeyse aynı olacak. Yeni iPhone modellerinin tek farklı ise arkasında bulunan kamera tarafında olacak. 

Uzun bir süredir yeni iPhone modelleri benzer kamera sistemi ile tasvir ediliyor. Kullanıcılar bu tasarımı bir türlü sevemese de yeni iPhone modellerinin bu tasarımla geleceğine kesin gözüyle bakılıyor. 

iPhone XI, iPhone XI Max ve iPhone XR 2019 Özellikleri 

Apple’ın 2019 iPhone ailesi üç iPhone modelinden oluşacak. Bir önceki iPhone tasarımlarının sürdürüleceği yeni iPhone modelleri ekran boyutları korunarak OLED ekran ile birlikte gelecek. Apple’ın 7nm+ üretim sürecinden çıkan A13 Bionic işlemciden güç alacak olan yeni iPhone modelleri daha hızlı çalışan FaceID yüz tanıma teknolojisi ile birlikte gelecek. Yeni iPhone modellerinden iPhone XI ve iPhone XI Max modelleri üçlü kamera kurulumuna sahip olacakken iPhone XR 2019 modeli ise ikili kamera kurulumu ile
birlikte gelecek. Ters kablosuz şarj desteği de sunacağı konuşulan yeni iPhone modellerinin özel bir gece çekim modu ile birlikte gelecek. USB Type C bağlantı noktasına sahip olacağı düşünülen yeni iPhone modellerinin özelliklerinin önümüzdeki günlerde netleşmesi bekleniyor. 

 

İlişkili Yazılar