Sosyal Medyanın Yeni Popüler Uygulaması FaceApp

Sosyal medya platformları arasında yaygınlaşan ve ünlü isimlerinde katıldığı “yaşlandırma filtresi” bir anda popüler oldu. İşte yaşlandırma filtresiyle popüler olan FaceApp.

Sosyal medya platformları arasında hangi akımın popüler olacağı bilinmiyor. Kısa bir süre önce “bebek yüz” ve “cinsiyet değiştirme” akımları popüler olmuştu. Sosyal medyanın yeni ilgi odağı ise yaşlandırma
uygulaması olan FaceApp oldu. İlk olarak 2017 yılında kullanıma sunulan FaceApp uygulaması sunduğu fotoğraf filtreleri ile zaman zaman gündeme geliyordu. 

Son günlerde ünlü isimlerin de FaceApp’in yaşlandırma filtresini kullanmasıyla birlikte sosyal medyanın yeni gündemi tekrardan FaceApp oldu. Dünya’dan Selena Gomez, Kylie Jenner, Justin Bieber ve Billie Eilish’ın bu akıma dahil olmasıyla birlikte ülkemizden de pek çok ünlü isim bu akıma dahil oldu. 

Ünlü isimlerin FaceApp akımı ile yaşlı fotoğraflarını paylaşmasıyla birlikte sosyal medya kullanıcıları uygulama ile yaşlı hallerini paylaşmaya başladı. Kişileri 60’lı yaşlarına götüren uygulama ile birlikte kullancılar kendi hallerini yaşlılık haliyle karşılaştırmaya başladı. 

Ücretsiz FaceApp İndir

Eğer ki siz de yaşlı halinizi merak ediyorsanız ve bu akıma katılmak istiyorsanız FaceApp uygulaması App Store için bu linke tıklayarak, Google Play Store için bu linke tıklayarak ücretsiz indirebilirsiniz. FaceApp uygulaması ile birlikte ayrıca kendinizi istediğiniz şekilde görebilir ve daha detaylı yaşlandırma yapabilirsiniz. 

İlişkili Yazılar