YouTube Premium Servisi Türkiye’de Kullanıma Sunuldu

Popüler video platformu olan Youtube’un Premium servisi YouTube Premium Türkiye’de kullanıma sunuldu. YouTube Premium Türkiye’nin özellikleri ve fiyatı belli oldu.

Ülkemizde en çok kullanılan sosyal medya platformlarından YouTube’un dünya genelinde kullanıma sunduğu ve kullanıcılara bir takım özellikler sunan YouTube Premium servisi Türkiye’de kullanıma sunuldu. 

YouTube Premium ile birlikte kullanıcılar YouTube reklamlarından kurtuluyor. Ülkemiz dışında uzun süredir kullanılabilir durumda olan servis, artık Türkiye’de de kullanılabilecek. 3 aylık ücretsiz deneme sürümü ile birlikte geliyor. YouTube Premium ayrıca aile paketi ile birlikte geliyor. 13 Yaşından büyüklerin katılabileceği ve en fazla 5 kişinin kullanabileceği YouTube Premium aile paketi 25.99 TL karşılığında satın alınabilecek. 

YouTube Premium ile birlikte kullanıcılar YouTube Music servisini de kullanabiliyor. YouTube Premium kullanıcılar oynatmak istedikleri videoları arka planda oynatabiliyor ve YouTube Originals içeriklerine erişebiliyor. 

Son dönemlerde YouTube reklamları ülkemizdeki kullanıcıların canını epey sıkmıştı. YouTube Premium ile reklam dönemi tarih oluyor. YouTube Premium servisine daha önceden çeşitli yollardan abone olan kullanıcılar YouTube Premium’un 16.99 TL’lik tutarını da gayet uygun bulduklarını belirtiyor. 

YouTube Premium Özellikleri 

Önceden YouTube Red olarak bilinen YouTube Premium, YouTube ve yeni YouTube Music uygulamasındaki birçok özelliğin yanı sıra tüm YouTube Originals dizi ve filmlerine erişim sunar.

YouTube

• Reklamsız videolar: Milyonlarca videoyu reklamsız izleyin

• İnternet bağlantısı olmadan izlemek için video indirme: Videoları ve oynatma listelerini mobil cihazlara kaydederek internet bağlantısı olmadan oynatın

• Arka planda oynatma: Diğer uygulamaları kullanırken veya ekranınız kapalıyken video oynatmaya devam edin

YouTube Music

• Yeni ve geliştirilmiş YouTube Music uygulamasıyla müzik dünyasını kolayca keşfedin

• Reklamsız müzik: Milyonlarca şarkıyı reklamsız dinleyin

• İnternet bağlantısı olmadan dinlemek için müzik indirme: Müzikleri ve oynatma listelerini YouTube Music uygulaması üzerinden kaydederek internet bağlantısı olmadan dinleyin

• Arka planda oynatma: Diğer uygulamaları kullanırken veya ekranınız kapalıyken müzik çalmaya devam edin

YouTube Originals

• En sevdiğiniz yıldızların orijinal filmleri ve dizileri

YouTube Kids

• YouTube Kids uygulamasında reklamsız ve internet bağlantısı olmadan oynatma

YouTube Gaming

• YouTube Gaming uygulamasında reklamsız, internet bağlantısı olmadan ve arka planda oynatma

Google Play Müzik

• Belirli ülkelerde ek ücret olmadan dahildir Google Play Müzik’in ülkenizde kullanılıp kullanılamadığını öğrenmek için burayı tıklayın.

İlişkili Yazılar