Samsung Galaxy Tab S6 Sızdırıldı

Samsung’un bir süredir üzerinde çalıştığı yeni tablet modeli Samsung Galaxy Tab S6 ortaya çıktı. İşte Samsung Galaxy Tab S6 ile ilgili detaylar. 

Samsung’un ilk olarak geçtiğimiz hafta ortaya çıkan yeni
tablet modeli Galaxy Tab S6 modeli ile ilgili yeni bilgiler ortaya çıktı. Ortaya çıkan tasarımlar Samsung’un yeni tablet modelinin iPad Pro benzerliğini gözler önüne seriyor. 

Samsung Galaxy Tab S6 modelinin arkasında kalem için özel bir bölüm bulunuyor. Bu bölümde kalem şarj edilebiliyor. Samsung’un yeni tablet modeline dair bir diğer dikkat çekici taraf ise tabletin arkasında bulunan ikili kamera sistemi.

Gücünü Qualcomm’un 7nm üretim teknolojisine sahip Snapdragon 855 işlemcisinden alacak olan Galaxy Tab S6, 6 GB RAM ile desteklenecek ve kutusundan Android Pie işletim sistemi ile birlikte çıkacak. Samsung Galaxy Tab S6 modeli ayrıca 64 GB dahili depolama alanı ve 128 GB dahili depolama seçeneklerine sahip olacak. 

10.5 inç büyüklüğünde bir ekrana sahip olacak olan Samsung Galaxy Tab S6 modelinin Wi-Fi ve LTE bağlantısına sahip olan iki farklı modeli de bulunacak. Samsung’un yeni tablet modelinin önümüzdeki günlerde tanıtılması bekleniyor. 

İlişkili Yazılar