Samsung Galaxy A80 Türkiye Fiyatı Düştü

Samsung’un çok sevilen Galaxy A serisinin en güçlü modeli olan Samsung Galaxy A80 modelinin Türkiye fiyatı çabuk düştü. İşte Samsung Galaxy A80 Türkiye fiyatı. 

Samsung’un orta segment akıllı telefon modelleri arasında en güçlü temsilcisi olan Galaxy A80 modeli geçtiğimiz günlerde ülkemizde satışa sunulmuştu. Samsung’un Galaxy A serisinin güçlü modeli olan Galaxy A80, ülkemizde 6.099 TL’den raflardaki yerini almıştı. Galaxy A80 modelinin Türkiye garantili sürümünün fiyatı bir satış platformu üzerinde 5.600 TL’ye kadar geriledi. 

Güçlü özelliklere sahip olan Galaxy A80 modelini ilk alan kullanıcılar için çok kötü olan bu fiyat düşüşünün bir kez daha yaşanacağı düşünülüyor. Samsung’un amiral gemi modeli olan Galaxy S10 modeli 5.600 TL’ye satın alınabilirken Galaxy S10e modeli ise 4.160 TL’ye satın alınabiliyor. Kullanıcıların fiyatı daha da düşecek olan orta segment akıllı telefonu Galaxy A80 modeli yerine S10 ailesi modeli alması çok daha iyi olacaktır. 

Galaxy A80 Özellikleri

6.7 inç büyüklüğünde çentiksiz Super AMOLED bir ekran ile birlikte gelen Galaxy A80 ayrıca 8 GB RAM ve 128 GB dahili depolama alanı ile birlikte geliyor. Gücünü Qualcomm Snapdragon 730 işlemciden alan Galaxy A80 modeli, 3.700 mAh kapasiteli bir batarya ile destekleniyor. Tam ekran deneyimi sunan kamera sistemi ile gelen Galaxy A80 modelinin kamerası arkaya dönebilen bir kamera kurulumuna sahip. 48 megapiksel + 8 megapiksel derinlik kamerası ve ToF sensörü ile birlikte gelen Galaxy A80 modeli sahip olduğu kamera ile birlikte en iyi ön çekim deneyimini sunan akıllı telefonlar arasında yer alıyor. 

İlişkili Yazılar