Xiaomi Black Shark 2 Pro Ortaya Çıktı

Xiaomi’nin oyun odaklı akıllı telefonu Xiaomi Black Shark 2’nin yeni modeli Xiaomi Black Shark 2 Pro ortaya çıktı. 

Oyun odaklı akıllı telefon modelleri arasında Xiaomi ve Asus’un akıllı telefonları dikkat çekiyor. Asus’un kısa süre içerisinde tanıtacağı yeni Asus ROG Phone 2 modelinin ardından Xiaomi’nin de Black Shark 2 Pro modelini tanıtmaya hazırlanıyor. Qualcomm’un en güçlü işlemcisi olan Snapdragon 855 Plus işlemcisinden alacak olan Xiaomi Black Shark 2 Pro yüksek performans ve grafik performansı sunacak. 

12 GB RAM ile desteklenecek olan Xiaomi Black Shark 2 Pro bu özelliği ile birlikte pek çok oyunu 60 kare ile oynatabilecek. Ülkemizde satışa sunulup sunulmayacağı bilinmeyen Xiaomi Black 2 Pro modelinin özelliklerinin ilerleyen günlerde netleşmesi bekleniyor. 

Xiaomi Black Shark 2 Özellikleri

Xiaomi Black Shark 2 6.39 inç büyüklüğünde Full HD Plus ekran çözünürlüğüne sahip AMOLED HDR ekran ile birlikte geliyor. Qualcomm’un 2019 yılı amiral gemi sex izle modellerine güç veren 7 nm fabrikasyon sürecine sahip olan Snapdragon 855 işlemcisinden güç alan Black Shark 2 modeli, 4.000 mAh kapasiteli bir batarya ile birlikte geliyor. 

İkili kamera kurulumuna sahip olan Xiaomi Black Shark 2 modelinin arkasında 48 megapiksel ve 12 megapiksel çözünürlüğünde ikili sex izle kamera bulunurken önünde ise 20 megapiksel çözünürlüğünde bir kamera bulunuyor. 

İlişkili Yazılar