Xiaomi Black Shark 2 Pro Performansıyla Dikkat Çekecek

Çinli akıllı telefon üreticisi Xiaomi’nin oyun odaklı akıllı telefonu Xiaomi Black Shark 2 Pro performansı ile dikkat çekecek. İşte Xiaomi Black Shark 2 Pro özellikleri.

Xiaomi’nin yeni oyun odaklı akıllı telefonu Xiaomi Black Shark 2 Pro performans testi uygulaması Geekbench uygulamasında görüldü. Alınan sonuçlara göre Android tarafında yeni lider Xiaomi Black Shark 2 Pro olacak. 

30 Temmuz tarihinde Xiaomi tarafından düzenlenecek olan özel bir etkinlikte duyurulacak olan Xiaomi Black Shark 2 Pro ile ilgili yeni özellikler ortaya çıkmaya devam ediyor. Gücünü Qualcomm’un en güçlü işlemcisi olan Snapdragon 855 Plus işlemcisinden alacak olan Black Shark 2 Pro’nun Geekbench test sonuçları göz dolduruyor. 

Gerçekleştirilen test sonuçlarında Black Shark 2 Pro modelinde 12 GB RAM bulunuyor. Tek çekirdek testinde 3.632 puan alırken çoklu çekirdek testinde 11.304 puan elde etmeyi başarıyor. Xiaomi Black Shark 2 Pro modeli tekli çekirdek sonuçlarında Black Shark 2 modeli geride bıraksa da Galaxy S10 ailesinin gerisinde kalıyor. Snapdragon 855 Plus işlemi asıl farklı GPU tarafından gerçekleştirdiği için Xiaomi Black Shark 2 Pro modeli GPU tarafında en iyi akıllı telefon oluyor. 

Ülkemizde de satışa sunulacağı düşünülen Xiaomi’nin yeni oyun odaklı akıllı telefonunun en büyük rakibi Asus ROG Phone 2 modelinde de Snapdragon 855 Plus işlemcisi bulunacak. 

İlişkili Yazılar