YouTube Music Kolay Video Klip Desteği Sunuyor

Türkiye’de geçtiğimiz günlerde kullanıma sunulan YouTube Premium servisi ile birlikte YouTube Music platformu da ülkemizde geldi. YouTube Music platformu sahip olduğu kolay video klip desteği ise dikkat çekiyor. 

YouTube’un Spotify ve Apple Music platformlarına rakip olarak duyurduğu YouTube Music platformu ülkemizde kullanıma sunuldu. YouTube Premium ile birlikte sunulan ancak kullanıcıların diledikleri takdirde aylık 13.99 TL karşılığında satın alabilecekleri YouTube Music servisi önemli bir özellik ile birlikte geliyor. 

YouTube Premium Servisi Türkiye’de Kullanıma Sunuldu

Parçaların müzik kliplerini izlemek isteyen kullanıcılar için YouTube Music servisi bir buton ile birlikte geliyor. Bu buton sayende kullanıcılar diledikleri takdirde dinledikleri müziğin video klibini izleyebiliyor. Spotify’ın sunmadığı Apple Music platformunun ise sadece çok az şarkı için sunduğu video klip desteği YouTube Music platformunda 5 milyon şarkıda bulunuyor ve bu şarkıların sayısı her geçen gün artıyor. 

YouTube Premium Neler Sunuyor ? 

Kullanıcılar ek 3 TL vererek YouTube Premium paketini satın alabiliyor. YouTube Premium paketi ile birlikte kullanıcılar tamamen reklamsız YouTube deneyimi yaşıyor. 3 aylık ücretsiz deneme paketi ile birlikte gelen Youtube Premium ve YouTube Music servisleri ülkemizde büyük beğeni ile karşılandı. 

İlişkili Yazılar