Huawei Mate 30 Lite Çalışırken Görüntülendi

Huawei’in önümüzdeki aylarda tanıtmaya hazırlandığı Huawei Mate 30 Lite modeli bu sefer çalışırken görüntülendi. İşte Huawei Mate 30 Lite ve özellikleri. 

Son günlerde sızıntıların odağındaki model olan Huawei Mate 30 Lite modeli bu kez çalışırken görüntülendi. Önümüzdeki ay tanıtılacak olan Huawei Mate 30 ailesinin üyesi olacak olan Mate 30 Lite modeli özellikleriyle dikkat çekiyor. 

Arkasında kare şeklinde kamera modülü ile birlikte gelecek olan Huawei Mate 30 Lite modelinin önünde ise delikli ekran tasarımı kullanılacak. 

Huawei Mate 30 Lite Özellikleri

Huawei’in Mate 30 ailesinin uygun fiyat etiketli modeli olacak olan Huawei Mate 30 Lite modeli özellikleri netleşti. 6.26 inç büyüklüğünde 19.5 : 9 Full HD+ çözünürlük sunan LCD ekran ile birlikte gelecek.

Huawei Mate 30 Lite modeli arkasında 48 megapiksel + 8 megapiksel + 2 megapiksel + 2 megapiksel çözünürlüğünde kameralardan oluşan dörtlü kamera kurulumu ile birlikte gelecek. 8 GB RAM ve 128 GB dahili depolama alanı seçeceği sunacak olan Huawei Mate 30 Lite modelinin 256 GB dahili depolama alanı sunan sürümü de satışa sunulacak. 

4.000 mAh kapasiteli 20W hızlı şarj desteği sunan bir batarya ile gelecek olan Mate 30 Lite modeli kutusundan Android Pie işletim sistemiyle çıkacak. 

İlişkili Yazılar