EA Access PlayStation 4’e Geldi

Sony’nin çok kullanılan oyun konsolu PlayStation 4’e sonunda EA Access geliyor. İşte EA Access fiyatı ve tüm detayları. 

Electronic Arts’ın ücretli abonelik sistemi olan EA Access Xbox One platformunun ardından PlayStation 4’e geliyor. EA Access güncel EA oyunlarının hemen hemen hepsini PlayStation 4 platformuna getiriyor. 

Sevilen oyun stüdyosu Electronic Arts’ın bünyesinde pek çok oyun bulunuyor. Oyun severlerin severek oynadığı pek çok oyunun yapımcısı olan Electronic Arts’ın EA Access servisi büyük beğeni topluyordu. Electronic Arts’ın 2014 yılında Xbox One platformu için duyurduğu servis ile birlikte kullanıcılar EA yapımı güncel oyunları satın almasan servis aboneliği sayesinde oynayabiliyorlardı. 

EA Access abonesi oyuncular, EA Access’e eklenmemiş tüm EA oyunları ücretsiz olarak 10 saate kadar deneyebilecek. Xbox One kullanıcıların kullandığı EA Access servisi ile PlayStation 4 kullanıcıların kullandığı EA Access servisinin kütüphanesi hemen hemen aynı olacak. EA Access servisi ile birlikte kullanıcılar; Titanfall 2, Battlefield 4, Need for Speed Payback ve Star Wars gibi oyunlara erişebilecek. PlayStation 4 kullanıcıları EA Access 1 Aylık üyeliğini 25 TL karşılığında satın alabilecekken 1 yıllık EA Access üyeliğini ise 169 TL’den satın alabilecek. 

İlişkili Yazılar