Asus ROG Phone 2 Fiyatı Belli Oldu

Oyun odaklı akıllı telefon Asus ROG Phone 2 fiyatı belli oldu. İşte Asus ROG Phone 2 fiyatı.

Bilgisayar üreticisi Asus’un oyun odaklı akıllı telefonu olan Asus ROG Phone 2 modeli geçtiğimiz günlerde tanıtılmıştı. Asus’un Qualcomm’un en güçlü işlemcisi olan Snapdragon 855 Plus işlemcisinden güç alacak olan ROG Phone 2 modelinin fiyatı belli oldu. 

Geçtiğimiz günlerde tanıtılan Asus ROG Phone 2 modeli 31 Temmuz 2019 tarihinde satışa sunulacak. Satışa sunulmasına az bir süre kalan Asus ROG Phone 2 modelinin ön siparişleri açıldı. İlk olarak Çin’de ön siparişleri açılan Asusu ROG Phone 2 modeli 1.6 milyondan fazla sipariş aldı. Asus ROG Phone 2 modeli Çin ön siparişinde 510 dolar fiyat etiketiyle satışa sunuldu. Asus’un en güçlü akıllı telefonu olan Asus ROG Phone 2 modelinin yüksek özelliklerine rağmen 510 dolar fiyat etiketiyle satışa sunulması kullanıcıların da ilgisini çekiyor. 

Asus ROG Phone 2 Özellikleri 

Qualcomm’un Snapdragon 855 Plus işlemcisini kullanan ilk akıllı telefon olan Asus ROG Phone II Android cephesinde en güçlü akıllı telefonlardan birisi. GPU alanında ise en güçlü akıllı telefon. 12 GB RAM ile desteklenen modelde ayrıca 256 GB ve 512 GB dahili depolama alanı seçenekleri bulunuyor. Android Pie işletim sistemi ile kutusundan çıkan ROG Phone II modeli kamera özellikleriyle de dikkat çekiyor. Önünde 24 megapiksel çözünürlüğünde bir kamera bulunan ROG Phone II modelinin arkasında ise 48 megapiksellik ana kameraya ek olarak 13 megapiksel çözünürlüğünde derinlik sensörü bulunuyor. 

DTS : X Ultra stereo hoparlörler ile birlikte gelen ROG Phone II 3.5 mm kulaklık girişine sahip. Parmak izi okuyucusunun ekranın üzerinde bulunduğu ROG Phone II modelinde ayrıca AeroActive Cooler II soğutma sistemi bulunuyor.   60 Hz modu ile 7 saat kesintisiz PUBG Mobile deneyimi sunan modelde ayrıca USB – C bağlantı noktası bulunuyor. 

ROG Phone 2 modelinin 8 GB RAM ve 128 GB dahili depolama alanına sahip olan sürümü 510 dolardan satışa sunulurken 12 GB RAM ve 512 GB dahili depolama alanına sahip olan sürümü ise 900 dolar fiyat etiketinden satışa sunuldu. 

İlişkili Yazılar