Galaxy A50 Kamera Güncellemesi Yayınlandı

Samsung’un ülkemizde çok satan akıllı telefon modellerinden birisi olan Galaxy A50 modelinin kamera performasını arttıracak güncelleme yayınlandı. 

Samsung’un Barselona’da düzenlenen Mobil Dünya Kongresi’nde duyurduğu Galaxy A serisi modeli Galaxy A50 uygun fiyatı ve güçlü özellikleriyle dikkat çekmişti. Üçlü kamera sistemine sahip olan Galaxy A50 modeline geçtiğimiz ay yayınlanan güncelleme ile birlikte süper ağır çekim modu ve gece modu özellikleri eklenmişti. 

Yeni güncelleme tüm kullanıcılara ulaşmamıştı. Samsung’un 190 MB boyutundaki Galaxy A50 güncellemesi temmuz güvenlik güncellemesine ek olarak yeni kamera iyileştirmeleri ve Wi-Fi performansı iyileştirmesini içeriyor. 

Galaxy A50 modelinin yeni güncellemesi ayrıca QR okuyucusu sunuyor. Yeni güncelleme ilk olarak Hindistan’da yayınlandı. Galaxy A50’nin kamera performasını arttıran yeni güncellemenin ve Haziran ayı güncellemesinin ülkemizde ne zaman indirmeye sunulacağı şimdilik bilinmiyor. 

Galaxy A50 Özellikleri

Full HD+ çözünürlük sunan 6.4 inç büyüklüğünde Super AMOLED ekran ile birlikte gelen A50, gücünü Samsung’un Exynos 9610 işlemcisinden alıyor. 6 GB RAM ve 64 GB dahili depolama alanı sunan Galaxy A50, microSD kart desteği sunuyor. Galaxy A50, 1.7 diyaframlı 25 megapiksel + 8 megapiksel + 5 megapiksellik üçlü kamera kurulumuna sahipken, ön yüzünde F/2.0 diyaframlı 25 megapiksellik bir kamera bulunuyor.

İlişkili Yazılar