NBA 2K20 Demo Çıkış Tarihi Duyuruldu

2K Games tarafından yapılan açıklamada NBA 2K20 demo çıkış tarihi duyuruldu. İşte merakla beklenen NBA 2K20 demo çıkış tarihi. 

NBA 2K serisi ile birlikte iyi bir çıkış yakalayan 2K Games, geçtiğimiz günlerde yeni oyun NBA 2K20’yi duyurmuştu. En çok ön sipariş alan NBA oyunu olan NBA 2K20 oyununun demosunun çıkış tarihi açıklandı. 

2K Games’in açıklamasına göre NBA 2K20 oyununu demosu önümüzdeki ay çıkacak. NBA 2K20 oyuncuları oyunun demosu ile birlikte MyPLAYER moduna da erişebilecek. NBA 2K oyuncularının severek oynadığı bu mod ile birlikte oyuncular oluşturacakları oyuncu karakterlerini yaratırken, yarattıkları oyuncunun pek çok özelleştirmesini yapıp lig serüveni macerasına ortak olabilecekler.

Oyunun demo sürümüne sahip olan oyuncular oyunu satın aldıklarında ilerlemelerini koruyacaklar ve tam sürümün keyfini kaldıkları yerden çıkartabilecekler. 2K Games açıklamasına göre oyunun demosu 21 Ağustos 2019 tarihinde Türkiye saati ile 10.01’de yayınlanacak. Oyunu ön sipariş ile satın alan oyuncuların oyunda pek çok ayrıcalığa sahip olacağını duyuran 2K Games, oyunun PlayStation 4, Xbox One ve Nintendo Switch platformları için 6 Eylül 2019’da çıkacağını duyurdu. 

İlişkili Yazılar