HTC Wildfire X Özellikleri Belli Oldu

HTC’nin akıllı telefon serisi Wildfire efsanesi geri dönüyor. İşte HTC Wildfire X özellikleri. 

Bir dönemin efsane akıllı telefon üreticisi HTC’nin çok sevilen akıllı telefonu servisi Wildfire geri dönüyor. HTC’nin zamanında tasarımıyla dikkat çeken Wildfire efsanesi şimdi Wildfire X ile geri dönüyor. 

Yıl sonuna kadar dört Wildfire modeli tanıtması beklenen HTC’nin bu modellerinin HTC Wildfire, HTC Wildfire E, HTC Wildfire E+ ve HTC Wildfire E1 modelleri olması bekleniyor. HTC’nin yeni Wildfire modellerinden olacak olan 5. Model HTC Wildfire X modelinin özellikleri ortaya çıktı.

HTC Wildfire X Özellikleri

HTC’nin beşinci Wildfire modeli olması beklenen HTC Wildfire X modeli orta segment akıllı telefon modelleri arasında yer alacak. Amiral gemisi arayışında olmayan ve uygun fiyat etiketine sahip olan akıllı telefon arayan kullanıcıları hedef alacak olan HTC Wildfire X modeli bütçe dostu akıllı telefonlar arasında dikkat çekmeyi başarabilir. 

Google tarafından satın alındıktan sonra sessizliğe bürünen HTC, Wildfire serisi ile geri dönecek. Uygun fiyatlı Wildfire modeli olacak olan Wildfire X modeli gücünü MediaTek’in Helio P22 işlemcisinden alacak. 4 GB RAM ile desteklenecek olan Wildfire X modelinin HD+ çözünürlük sunan ekran ile birlikte gelmesi bekleniyor. Kutusundan Android Pie işletim sistemi ile çıkacak olan Wildfire X modelinin fiyatı henüz belli değil. 

İlişkili Yazılar