Xiaomi Black Shark 2 Pro Özellikleri Sızdırıldı

Xiaomi’nin oyun odaklı akıllı telefonu olacak olan Black Shark 2 Pro modelinin özellikleri sızdırıldı. İşte Black Shark 2 Pro özellikleri. 

Çinli teknoloji devi Xiaomi’nin bir süredir üzerinde çalıştığı oyun odaklı akıllı telefonu Xiaomi Black Shark 2 Pro modelinin özelikleri belli oldu. İşte güçlü özelliklere sahip olacak olan Black Shark 2 Pro özellikleri. 

Xiaomi Black Shark 2 Pro Özellikleri

Xiaomi’nin oyun alanındaki en güçlü modeli olacak olan Xiaomi Black Shark 2 Pro modeli popüler performans testi uygulaması AnTuTu üzerinde görüntülendi. Gücünü Qualcomm’un en güçlü işlemcisi olan Snapdragon 855 Plus işlemcisinden alacak olan Black Shark 2 Pro modelinin grafik işlem birimi ise Adreno 640 olacak. 

AnTuTu verilerine göre 12 GB RAM ve 256 GB dahili depolama alanına sahip olacak. 2340 x 1080 piksel Full HD+ ekran çözünürlüğü sunacak olan Black Shark 2 Pro ayrıca Android Pie işletim sistemine sahip olacak. 30 Temmuz tarihinde tanıtılacak olan Xiaomi’nin oyun odaklı yeni akıllı telefonu Black Shark 2 Pro modelinin AnTuTu puanları ortaya çıktı. 12 GB RAM ile birlikte gelen Black Shark 2 Pro modeli 405.598 puan elde ediyor. Elde ettiği puan ile birlikte en güçlü akıllı telefon olan Black Shark 2 Pro modeli özellikleri kadar tasarımıyla da dikkat çekiyor. 

Türkiye’de de satışa sunulacak olan Black Shark 2 Pro modelinin fiyatı şimdilik belli olmasa da ülkemizde ki yüksek döviz fiyatı ve vergilendirme ile birlikte yüksek olması bekleniyor. 

İlişkili Yazılar