Samsung Galaxy A80 Önemli Bir Güncelleme Alacak

Samsung’un şık tasarıma sahip güçlü akıllı telefonu Samsung Galaxy A80 için yeni bir güncelleme geliyor. İşte Galaxy A80’ gelecek yeni güncellemenin detayları. 

Samsung’un geçtiğimiz aylarda tanıttığı Galaxy A80 modeli tasarımı ve özellikleriyle dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Kızaklı kamera sistemi sayesinde çerçevesiz bir ekran deneyimi sunan Galaxy A80 modeli kullanıcılar tarafından da çok sevildi. 

Samsung’a yakınlığı ile bilinen SamMobile, Samsung’un Galaxy A80 modeli için yeni bir güncelleme hazırlığında olduğunu belirtti. Temmuz 2019 güvenlik güncellemelerini de içerek olan güncelleme ayrıca Galaxy A80’a yeni özellikler kazandıracak. Gelecek olan yeni güncelleme Galaxy A80’in performansını daha da arttıracak. Yeni güncelleme ile birlikte ayrıca kamera selfie modundayken otomatik netleme özelliğine sahip olacak.

Galaxy A80 kullanıcılarının bu noktadaki şikayetlerini dikkate alan Samsung, yeni güncelleme ile birlikte kamera alanında yaşanan sorunları çözüme kavuşturmak istiyor. Samsung’un Galaxy A80 modeli için hazırladığı yeni güncelleme şimdilik belli cihazlara ulaştırılmaya başlandı. Galaxy A80’in yeni güncellemesinin önümüzdeki günlerde tüm kullanıcılar için dağıtılması bekleniyor. 

 

İlişkili Yazılar