YouTube Premium Ücretsiz Deneme Süresi 1 Aya Düşürüldü

YouTube’un geçtiğimiz günlerde ülkemizde kullanıma sunduğu YouTube Premium servisinin ücretsiz deneme süresinde değişiklik yaşandı. YouTube Premium ücretsiz deneme süresi 1 aya düşürüldü.

Geçtiğimiz günlerde ülkemizde kullanıma sunulan YouTube Premium servisinin ücretsiz deneme süresi 1 aya düşürüldü. YouTube Premium servisini denemek isteyen kullanıcılar artık 1 ay ücretsiz deneme hakkına sahip olacaklar. 

Video paylaşım platformu YouTube ücretli abonelik sistemi olan YouTube Premium sistemi geçtiğimiz günlerde ülkemizde kullanıma sunulmuştu. Spotify ve Apple Music’e rakip olan YouTube Music servisini de içerisinde barındıran YouTube Premium servisi tamamen reklamsız YouTube deneyimi ve YouTube Originals içeriklerine erişim imkanı sunuyordu. Ülkemizde 16.99 TL fiyat etiketine sahip olan YouTube Premium servisi ayrıca 3 aylık ücretsiz deneme imkanı da sunuyordu. 

YouTube Premium’un ülkemizde ilgi görmesinin en büyük nedeni ise sunduğu 3 aylık ücretsiz deneme sürümü fırsatıydı. YouTube’un üç aylık ücretsiz deneme fırsatı fazla uzun sürmedi. YouTube Türkiye YouTube Premium’un ücretsiz deneme süresini 1 ay olarak güncelledi. YouTube Premium servisine abone olmak isteyen kullanıcılar artık YouTube Premium servisini 1 ay ücretsiz deneyebilecekler. 1 aylık ücretsiz deneme süresinin ardından YouTube Premium’a devam etmek isteyen kullanıcılar 16.99 TL karşılığında servisi kullanmaya devam edebilecekler. 

YouTube Premium servisine abone olmak isteyen kullanıcılar artık servisi 1 ay süre ile ücretsiz deneyebilecekler. 

İlişkili Yazılar