Google Pixel 4 Çıkış Tarihi Belli Oldu

Google’ın yeni amiral gemisi akıllı telefonu Google Pixel 4 çıkış tarihi belli oldu. İşte Google Pixel 4 çıkış tarihi. 

Hakkında pek çok sızıntı yapılan Google’ın yeni akıllı telefon modeli Google Pixel 4 ailesinin tanıtım tarihi belli oldu. Google’ın YouTube üzerinden başlattığı ileri tarihli etkinliğe göre Google Pixel 4 ailesi 15 Ekim 2019 tarihinde Türkiye saati ile 17:00’da duyurulacak. 

Teknoloji devi Google’ın Pixel cihazları kullanıcılar tarafından çok sevilmişti. Pixel 3 serisi akıllı telefonlarıyla kullancıların beğenisini kazanan Google’ın yeni amiral gemi modeli Pixel 4 ailesini ne zaman tanıtacağı merak ediliyordu. Yeni Pixel cihazlarını kısa süre içerisinde tanıtması beklenen Google, etkinlik tarihini duyurdu. YouTube üzerinden “Made by Google 2019” başlığı ile bir etkinlik başlatan Google’ın bu etkinlikte yeni nesil Pixel 4 ve Pixel 4 XL modelleri ile birlikte yeni teknolojilerini duyurması bekleniyor. 

Google’ın yeni etkinliği hakkında şimdilik daha fazla bilgi bulunmasa da Google’ın önceki Pixel modellerini tanıttığı tarihlere bakıldığında Google Pixel 4 modellerinin bu etkinlikte tanıtılmasına kesin gözüyle bakılıyor. Tanıtımına yaklaşık 1 ay süre olan Google’ın yeni Pixel 4 ailesi sızdırılmış ve hatta inceleme videosu çekilmişti. İnceleme videosuna göre yeni Pixel 4 cihazları düşük ışıkta ve gece modunda etkileyici fotoğraflar sunduğu görülmüştü. 

Pixel 4 cihazları ile ilgili sızdırılan bilgilere göre Pixel 4 cihazları gücünü Qualcomm Snapdragon 855 işlemcisinden alacak. 6 GB RAM ve 8 GB RAM seçeneklerine sahip olacak olan Google Pixel 4 cihazları ayrıca 128 GB dahili depolama alanına sahip olacak. Google’ın yeni cihazlarının tüm özelliklerini gerçekleştirilecek etkinlikte öğrenebileceğiz. 

İlişkili Yazılar