Oppo Reno Ace Tanıtım Tarihi Belli Oldu

Oppo hızlı şarj desteği konusunda ezber bozacak yeni akıllı telefonu Oppo Reno Ace modelinin tanıtım tarihini açıkladı. İşte akıllı telefon sektörünün en yüksek hızlı şarj standartına sahip akıllı telefonunun tanıtım tarihi. 

Reno serisi ile kullanıcıların beğenisi kazanan Oppo’nun hızlı şarj konusunda devrim yaratacak olan yeni akıllı telefonu Oppo Reno Ace doğrulandı. Oppo tarafından yapılan açıklamaya göre yeni Oppo modeli 10 Ekim tarihinde tanıtılacak. Şimdilik özelliklerinin tam olarak bilinmediği Oppo Reno Ace modelinin 65W hızlı şarj desteği sunması bekleniyor. 

10 Ekim tarihinde duyurulacak olan Oppo Reno Ace modelinin gücünü Qualcomm’un en güçlü işlemcisi olan Snapdragon 855+ işlemcisinden alması bekleniyor. 90 Hz ekran tazeleme hızı sunacak olan Oppo’nun yeni akıllı telefonunun güçlü kamera özelliklerine sahip olacağına kesin gözüyle bakılıyor. Ülkemizde satışa sunulup sunulmayacağı şimdilik bilinmeyen Oppo’nun yeni akıllı telefonunun özelliklerini ve fiyatını 10 Ekim’de gerçekleşecek etkinlikte öğrenebileceğiz. 

İlişkili Yazılar