Vivo TWS Earphone Tanıtıldı

Vivo’nun tamamen kablosuz olan AirPods rakibi ürünü Vivo TWS Earphone tanıtıldı. İşte Vivo TWS Earphone özellikleri ve fiyatı. 

Yeni akıllı telefon modellerini kısa bir süre önce tanıtan Vivo şimdi de tamamen kablosuz kulaklığını duyurdu. Vivo TWS Earphone isimli kulaklık tasarımı ve özellikleriyle kullanıcıların beğenisini kazandı. 

Vivo TWS Earphone Özellikleri

Akıllı telefon pazarında hızla büyüyen Vivo AirPods rakibi yeni kulaklığını duyurdu. Vivo TWS Earphone isimli kulaklık Huawei’in Freebuds ve Apple’ın AirPods kulaklarını andıran tasarıma sahip. 2 yıllık geliştirme sürecinin bir ürünü olarak tanıtılan Vivo’nun yeni kulaklıkları AAC ve aptX destekleri sayesinde yüksek kalitede müzik deneyimi vaadediyor. Gücünü güçlü ama pil dostu işlemci olan Qualcomm QCC5126’den alan TWS earphone, 4 saat boyunca kesintisiz müzik dinleme imkanı sunuyor. Vivo TWS Earphone’un şarjı kutusu sayesinde 24 saate kadar çıkabiliyor. Üzerinden dokunmatik kontrollere izin veren Vivo’nun yeni kulaklığı Bluetooth 5.0 teknolojisi ile birlikte geliyor. 

Vivo TWS Earphone Fiyatı

Android ekosisteminde kablosuz kulaklıklar alanında güçlü alternatif olacak olan Vivo’nun yeni kulaklıkları ilk olarak Çin’de satışa sunulacak. 141 dolarlık fiyat etiketine sahip olacak olan ürünün Türkiye’de resmi olarak satılması beklenmiyor.

İlişkili Yazılar