Call of Duty Mobile Çıkış Tarihi Duyuruldu

Activision ve Tencent ortaklığı ile duyurulan Call of Duty Mobile oyununun çıkış tarihi aktarıldı. İşte Call of Duty efsanesinin Mobile sürümünün çıkış tarihi. 

Geçtiğimiz yıl duyurulan Call of Duty : Mobile sürümünün oyun severlerle ne zaman buluşacağı merak ediliyordu. Call of Duty Mobile çıkış tarihi oyunun yapımcıları olan Activision ve Tencent tarafından duyuruldu. 

İlk olarak 2019 Mayıs ayında Beta erişimine açılan oyunun çıkış tarihi belli oldu. Yapılan açıklama ile birlikte Call of Duty : Mobile oyunu 1 Ekim tarihinde iOS ve Android platformunda oynanabilir olacak. Call of Duty’nin konsol ve PC sürümlerinden farklı olarak Call of Duty : Mobile oyunu ücretsiz olarak indirilebilir oynanabilecek. Call of Duty Mobile oyununda farklı modlara ek olarak 100 oyuncu ile oynanabilecek olan Battle Royale Modu da bulunacak. 

Call of Duty’nin Sevilen Karakterleri Mobile’a Geliyor

İlerleyen dönemde oyuna yeni modlar ekleneceğinin bilgisini veren Activision oyunun şimdilik Battle Royale, Takım Ölüm Maçı, Hakimiyet ve Silah oyunu gibi modlarla geleceğini duyurdu. Call of Duty Mobile oyununda ayrıca Call of Duty serisinden tanıdık olduğumuz John Price ( Call of Duty : Modern Warfare, John “Soap” MacTavish ( Call of Duty : Modern Warfare ) Alex Mason ( Call of Duty : Black Ops ) Simon “Ghost” Riley ( Call of Duty : Modern Warfare 2 ) Thomas A. Merric ( Call of Duty : Ghost ) gibi Call of Duty severlerin sevdiği karakterler de yer alacak. 

İlişkili Yazılar