Samsung Galaxy A70S Özellikleri Sızdırıldı

Samsung’un 2019 yılına damgasını vuran Galaxy A serisinin en yeni modeli olacak olan Galaxy A70S özellikleri sızdırıldı. İşte Galaxy A70S modeli hakkında bilinen bazı özellikler. 

Güney Koreli teknoloji devi Samsung’un başarılı akıllı telefon serilerinden olan Galaxy A serisi 2019 yılında Samsung’u sırtalamayı başarmıştı. Galaxy A serisi ile büyük başarı yakalayan Samsung’un bir süredir üzerinde çalıştığı Galaxy A70S modeline dair yeni bilgiler ortaya çıktı. 

Samsung Hindistan’ın “Destek” sayfasında ortaya çıkan Galaxy A70S modeli böylelikle resmiyet kazanmış oldu. Geçtiğimiz ağustos ayında tanıtılması beklenen Galaxy A70S bu tarihte tanıtılmamıştı. Galaxy A70S modelini ne zaman tanıtacağı bilinmeyen Samsung, A70S modeli için Hindistan’da destek sayfası oluşturdu. Samsung’un A70S modeli hakkında herhangi bir bilgi vermediği sayfa ile birlikte Galaxy A70S modelinin hazırlığını yaptığı görüldü. 

Samsung’un şimdilik ne zaman tanıtacağı bilinmeyen Galaxy A70S modelinin gücünü Qualcomm’un Snapdragon 675 işlemcisinden alması bekleniyor. 6 GB RAM ile desteklenmesi beklenen Galaxy A70S modelinde ayrıca Android 9 Pie işletim sisteminin kurulu olarak gelmesi bekleniyor. 

Samsung’un SM-A707F model numarasına sahip olacak olan A70S modelinin kamera tarafında da  iddialı olması bekleniyor. 64 megapiksel çözünürlüğe sahip ana kameranın bulunacağı A70S modelinde ayrıca üçlü kamera kurulumunun olması bekleniyor. 

Samsung’un One UI arayüzü ile birlikte gelecek olan A70S modelinin orta üst segment akıllı telefon modelleri arasına konumlanması bekleniyor. Samsung’un Galaxy A70S modelinin önümüzdeki haftalarda tanıtılması bekleniyor. 

İlişkili Yazılar